Projekt logo projektowanie logotypu dla firm grafik Wrocław

Projek Logo \ Logotypu dla firmy

Proces tworzenia logo przez grafika komputerowego, marketera

Dane o projekcie

Wypełniasz Brief / formularz, który pomoże w opracowaniu Twojego logo - Dzięki niemu poznamy Ciebie i twój biznes bliżej

Poszukiwania \ Analiza

Analiza unikalności Twojej firmy / marki, badanie branży, Pomysły, Szkice ..

Projektowanie

Otrzymujesz propozycje. Czekam na twoje opnie, sugestie. Nanosimy poprawki. Twój sukces to nasz wspólny cel !

Formalności

Twoje logo jest gotowe ! Formalności, otrzymujesz opracowane Logo w wielu formatach

Profesjonalny Projekt Logo, Logotyp
dla Twojej firmy

Szukasz grafika który stworzy lgoo z którego będzisz dumny? Dobrze trafiłeś., Opracujemy projekt logo lub logotypu online, które godnie będą reprezentowały Twoją firmę lub brand. Gwarantujemy, że opracowany projekt logo będzie wyróżniał Twój biznes.
Od 14 lat wspieramy polskie i zagraniczne firmy w działaniach marketingowych. Zapraszam Dołącz do grona zadowolonych klientów.
 • magicfactor
  Współpraca przebiegła wzorowo, szybko i profesjonalnie. Firma Inferto wykazała się OGROMNYM zaangażowaniem, służąc na każdym kroku pomocą przy wyborze. W 100% jestem zadowolony z podjętej współpracy i na pewno będę w przyszłości korzystał z Ich usług.
  magicfactor
 • radca prawny Michał Szwarc
  Szczerze polecam firmę "Inferto" Łukasz Szczepański. Wyróżnia ją kompetentne podejście do projektu, zaangażowanie w realizację oraz szybkość działania bez uszczerbku dla jakości. Wykonane logo, papier firmowy oraz projekt teczki firmowej w zupełności spełniają moje oczekiwania.
  radca prawny Michał Szwarc
 • naprawynatelefon.pl
  Z przyjemnością rekomendujemy zaangażowanie i talent Pana Łukasza z firmy Inferto, który zaprojektował efektowne logo dla naszego serwisu. Logo bardzo nam się podoba, zostało przygotowane profesjonalnie i na czas.
  naprawynatelefon.pl
 • Fluento
  Polecam firmę Inferto. Logo zostało wykonane bardzo szybko i bardzo profesjonalnie. Dostałem bardzo duże możliwości modyfikacji otrzymanych propozycji loga. Jestem bardzo zadowolony i polecam!
  Fluento
 • Karol RZEPCZYK, Dyrektor zarządzający PROYOU GROUP
  Polecam Agencja Reklamową Inferto, jako rzetelnego i profesjonalnego partnera. Firma Inferto współpracuje z nami od kilku lat w zakresie realizacji: różnego rodzaju projektów graficznych, budowy i administrowaniem stornami www, poligrafii,zleceń niestandardowych i innowacyjnych rozwiązań. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Firmę Inferto. Jeżeli poszukujesz solidnego partnera, masz niestandardowy projekt, wysokie wymagania, to dobrze trafiłeś.
  Karol RZEPCZYK, Dyrektor zarządzający PROYOU GROUP

Przykładowe realizacje zaprojektowanych znków firmowych \ logo \ logotypów

Opracowaliśmy kilkaset znaków graficznych dla rożnych branży, poniżej przedstawiamy kilka prac logo dla firm z naszego portfolio.

Perfekcyjne Logo

Dobre logo wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. To nie wyścig, w którym im szybciej tym lepiej. Logo to pierwszy element Twojej identyfikacji wizualnej, która ma reprezentować Twoją markę przez długie lata i właśnie dlatego znak graficzny powinien być dokładnie przemyślany. Logo powinno być:

Unikalne

zwróci uwagę odbiorców wyłącznie wtedy, gdy będzie jedyne w swoim rodzaju.

Zapamiętywalne

jeżeli logo zostało szybko zapamiętane i rozpoznawane wśród Twoich kontrahentów i klientów to znak, że branding działa, a Ty właśnie odnosisz sukces. Duże marki zagościły w umysłach odbiorców na stałe, czy i Ty do nich dołączysz?

Ponadczasowe

nie jesteśmy w stanie zatrzymać czasu, dlatego logo musi być opracowane w taki sposób, by w przyszłości nie było konieczności jego poprawiania.

Uniwersalne

możesz wykorzystać je na wiele sposobów: drukowanie, sitodruk, frezowanie, wycinanie itp. Otrzymujesz pliki: wektorowe (ai,cdr, pdf, svg), rastrowe(jpg, png)

Bezpieczeństwo

Zapraszamy do nawiązania współpracy. Od zawsze stosujemy poniższe zasady, które gwarantują bezpieczeństwo. Mamy 100% zadowolonych klientów, którzy cenią jakość naszych prac i profesjonalizm obsługi.

Formalności

Za opracowany znak otrzymujesz FV oraz przekazanie praw autorskich.

Bez przedpłat

Nie pobieramy zaliczek, płacisz dopiero przed przekazaniem skończonego zaakceptowanego logo.

Kontakt i terminy

Zapewniamy stały kontakt oraz terminową realizację.

Kreatywnosć

Otrzymujesz unikatowy znak graficzny.

Darmowa wycena projektu

Grafik Projek z Wrocławia

Masz Pytanie ?
Zapraszamy do kontaktu


tel. 661 08 37 32
lukasz@inferto.pl


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu, przez Inferto Łukasz Szczepański w celu obsługi przekazanego zapytania.

  FAQ

  Co to jest księga znaku
  Ksiega znaku jest to dokument zawierający informacje o budowie logo i sposobie stosowania.
  Jaki jest czas realizacji
  Czas na wykonanie znaku firmowego wynosi około 3-7 dni roboczych. Liczy się jakość, dobre logo wymaga czasu.
  Ile propozycji logo otrzymam
  Standardowo opracowujemy 3 projekty logo, z których wybierany jest jeden.
  Jakie formaty plików logo otrzymam
  Gotowe logo wysyłamy w formacie wektorowym: .pdf, .ai, cdr oraz rastrowym *.jpg. png - na życzenie inne
  Gdzie można używać logo
  Opracowane logo można wykorzystywać we wszystkich materiałach reklamowych. Logo przygotowane jest w dwóch wersjach RGB ( do wyświetlania na monitorach, projektorach) oraz w wersji CMYK (wersja przeznaczona do druku).
  Ile poprawek można nanieść
  Pracujemy do pełnego zadowolenia - tak długo, by projekt powalał na kolana.
  Testy logo, warto słuchać klientów
  Z pośród 2-3 propozycji badamy, które logo jest najlepiej oceniane przez odbiorców. Warto słuchać głosu osób postronnych - to oni będą Twoimi klientami.
  Legalne logo = Umowa o przekazanie autorskich praw majątkowych
  W formie pisemnej przekazujemy prawa autorskie do stosowania logo, w umowie określone są pola eksploatacji znaku.
  Ile kosztuje logo
  Ceny logo\logotypu zależą od wybranego pakietu. Na cenę wpływa złożoność projektu, wymagania klienta. Koszt logo to inwestycja, która zaowocuje w rozwoju Twojej firmy.
  TAGI
  logo projektowanie, projektowanie logo, logo firmy online, projektowanie graficzne logo, logo dla firmy, stwórz logo online, logo tworzenie, projektowanie logo online, robienie logo online, projektowanie logo firmy, tworzenie logo firmy, profesjonalne logo firmy, logo projektowanie online, tworzenie logo, projektowanie identyfikacji wizualnej, projektowanie loga dla firm, tworzenie logo firmy online, tworzenie logo online, biuro reklamowe logo,firma projektująca logo,firmy projektujące logo,grafik komputerowy logo,grafik logo,logo dla firmy wrocław,logo dla firmy,logo firm wrocław,logo firmowe,logo firmy,logo grafik wrocław,logo grafik,logo na zamowienie,logo projekt,logo własne na zamówienie,logo wroclaw,logo wrocław,logotyp dla firmy,Logotyp na zamówienie,profesjonalne logo,profesjonalny projekt logo,projekt logo na zamówienie,projekt logo wroclaw,projekt logo wrocław,projekt logo,projekt logotypu,projekt znaku firmy,projektant logo,projektant logotyp,projektowanie logo wrocław, projektowanie znaku dla firmy,twórca logo,wrocław logo dla firm,znak firmowy na zamowienie,logo firmy
  [kkstarratings]

  Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

  Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

  Zamknij