• magicfactor
  Współpraca przebiegła wzorowo, szybko i profesjonalnie. Firma Inferto wykazała się OGROMNYM zaangażowaniem, służąc na każdym kroku pomocą przy wyborze. W 100% jestem zadowolony z podjętej współpracy i na pewno będę w przyszłości korzystał z Ich usług.
  magicfactor
 • radca prawny Michał Szwarc
  Szczerze polecam firmę "Inferto" Łukasz Szczepański. Wyróżnia ją kompetentne podejście do projektu, zaangażowanie w realizację oraz szybkość działania bez uszczerbku dla jakości. Wykonane logo, papier firmowy oraz projekt teczki firmowej w zupełności spełniają moje oczekiwania.
  radca prawny Michał Szwarc
 • naprawynatelefon.pl
  Z przyjemnością rekomendujemy zaangażowanie i talent Pana Łukasza z firmy Inferto, który zaprojektował efektowne logo dla naszego serwisu. Logo bardzo nam się podoba, zostało przygotowane profesjonalnie i na czas.
  naprawynatelefon.pl
 • Fluento
  Polecam firmę Inferto. Logo zostało wykonane bardzo szybko i bardzo profesjonalnie. Dostałem bardzo duże możliwości modyfikacji otrzymanych propozycji loga. Jestem bardzo zadowolony i polecam!
  Fluento
 • Karol RZEPCZYK, Dyrektor zarządzający PROYOU GROUP
  Polecam Agencja Reklamową Inferto, jako rzetelnego i profesjonalnego partnera. Firma Inferto współpracuje z nami od kilku lat w zakresie realizacji: różnego rodzaju projektów graficznych, budowy i administrowaniem stornami www, poligrafii,zleceń niestandardowych i innowacyjnych rozwiązań. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Firmę Inferto. Jeżeli poszukujesz solidnego partnera, masz niestandardowy projekt, wysokie wymagania, to dobrze trafiłeś.
  Karol RZEPCZYK, Dyrektor zarządzający PROYOU GROUP