Opinie klientów o inferto

 • magicfactor
  Współpraca przebiegła wzorowo, szybko i profesjonalnie. Firma Inferto wykazała się OGROMNYM zaangażowaniem, służąc na każdym kroku pomocą przy wyborze. W 100% jestem zadowolony z podjętej współpracy i na pewno będę w przyszłości korzystał z Ich usług.
  magicfactor
 • radca prawny Michał Szwarc
  Szczerze polecam firmę "Inferto" Łukasz Szczepański. Wyróżnia ją kompetentne podejście do projektu, zaangażowanie w realizację oraz szybkość działania bez uszczerbku dla jakości. Wykonane logo, papier firmowy oraz projekt teczki firmowej w zupełności spełniają moje oczekiwania.
  radca prawny Michał Szwarc
 • naprawynatelefon.pl
  Z przyjemnością rekomendujemy zaangażowanie i talent Pana Łukasza z firmy Inferto, który zaprojektował efektowne logo dla naszego serwisu. Logo bardzo nam się podoba, zostało przygotowane profesjonalnie i na czas.
  naprawynatelefon.pl
 • Fluento
  Polecam firmę Inferto. Logo zostało wykonane bardzo szybko i bardzo profesjonalnie. Dostałem bardzo duże możliwości modyfikacji otrzymanych propozycji loga. Jestem bardzo zadowolony i polecam!
  Fluento
 • Karol RZEPCZYK, Dyrektor zarządzający PROYOU GROUP
  Polecam Agencja Reklamową Inferto, jako rzetelnego i profesjonalnego partnera. Firma Inferto współpracuje z nami od kilku lat w zakresie realizacji: różnego rodzaju projektów graficznych, budowy i administrowaniem stornami www, poligrafii,zleceń niestandardowych i innowacyjnych rozwiązań. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Firmę Inferto. Jeżeli poszukujesz solidnego partnera, masz niestandardowy projekt, wysokie wymagania, to dobrze trafiłeś.
  Karol RZEPCZYK, Dyrektor zarządzający PROYOU GROUP

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij